Mechanik / Serwisant - Pronar Sp. z o.o.

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacja Pronar, w kategorii: Motoryzacja

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacja Pronar, w dniu: 2022-08-08

Pełna treść ogłoszenia:

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą maszyn oraz urządzeń dla rolnictwa, usług komunalnych, transportowych i recyklingu. Jesteśmy liczącym się na świecie producentem elementów pneumatyki i hydrauliki siłowej, osi do przyczep, a także profili stalowych i elementów z tworzyw sztucznych.

Nasza firma to ponad 2800 zatrudnionych pracowników, 8 nowoczesnych fabryk, w których na powierzchni 80 boisk piłkarskich powstaje codziennie 4 tysiące części z blisko 600 ton stali. Nieustannie inwestujemy w swój rozwój technologiczny, aby być nie tylko wiodącym producentem sprzętów rolniczych, ale również prekursorem wyznaczającym kierunek rozwoju naszej branży.

Mechanik/ Serwisant

miejsce pracy: Piła (woj. wielkopolskie)

Twoje główne obowiązki:

  • naprawa maszyn recyklingowych, komunalnych i agro, usuwanie zgłoszonych awarii, eliminacja usterek
  • przeprowadzanie przeglądów okresowych, a w tym wymiany płynów eksploatacyjnych, elementów oraz podzespołów zgodnie z instrukcjami
  • wykonywanie usług w obszarze systemów paliwowych
  • prowadzenie dokumentacji serwisowej

Oczekujemy od Ciebie :

  • ogólnej znajomości budowy maszyn recyklingowych, komunalnych i agro
  • znajomości układów paliwowych maszyn, budowy i działania pomp wtryskowych
  • znajomości systemu Common Rail firmy Bosch
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • wykształcenia min. średnie techniczne
  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • czynnego prawa jazdy kat B

W zamian oferujemy:

  • stabilne i bezpieczne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
  • nowoczesne narzędzia pracy i dobrej klasy odzież roboczą
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji (kursy i szkolenia finansowane przez firmę) i ścieżki rozwoju wewnątrz organizacji)
  • bezpłatne testy na COVID
  • pracowniczą zniżkę na ofertę firmowej szkoły lotniczej (kurs pilota, przeloty szybowcem)
  • atrakcyjną ofertę grupowego ubezpieczenia na życie, PPK i pożyczki zakładowej

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Piła

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Email: rekrutacja@pronar.pl

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiPiła.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty